Mobil Serv Lubricant Analysis

Mobil Serv Lubricant Analysis

We wrześniu firma ExxonMobil uruchomi program do analizy środków smarnych o nazwie: Mobil ServSM Lubricant Analysis (MSLA). Usługa ta zastąpi prowadzony przez ExxonMobil program SignumSM i pomoże klientom w identyfikowaniu problemów zanim jeszcze nastąpią — tak, aby uniknąć nieplanowanych przestojów.

Mobil Serv Lubricant Analysis to nowy program, którego celem jest uproszczenie całego procesu analizy oleju — od momentu pobrania próbki do otrzymania końcowego raportu. Dzięki całkowicie nowej platformie i stronie internetowej program MSLA jest dużo łatwiejszy w użyciu, szybszy i bardziej intuicyjny. Klienci mogą korzystać z funkcji skanowania mobilnego za pomocą kodów QR, aby w łatwy sposób przesyłać próbki oleju do analizy do laboratorium firmy ExxonMobil. Dzięki aplikacji można uzyskać dostęp do wyników analiz oraz rekomendacji za pomocą telefonów i tabletów.

Analiza MSL

Nowa usługa analizy środków smarnych firmy ExxonMobil w jasny i znaczący sposób wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

W przeciwieństwie do innych programów, Mobil Serv Lubricant Analysis pozwoli klientom uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty środków smarnych Mobil. Program Mobil Serv Lubricant Analysis obejmuje:

  • szczegółowe monitorowanie kluczowych wskaźników, na podstawie norm międzynarodowych oraz specyfikacji wiodących producentów maszyn i urządzeń, pozwalający klientom śledzić trendy produktywności i wykrywać anomalie,
  • 25 różnych zakresów badań, dzięki którym klienci będą mogli wybrać odpowiedni pakiet testowy do swoich potrzeb,
  • mobilny dostęp do uproszczonego widoku raportu i analizy trendów, ułatwiający klientom zrozumienie wyników i podjęcie działań rekomendowanych przez ExxonMobil.

Uruchomienie nowej usługi jest planowane na wrzesień tego roku. Klienci, którzy korzystali wcześniej z programu Signum, zostaną objęci automatyczną migracją do nowej platformy. Przeniesione zostaną również zgromadzone przez lata dane.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z działem technicznym dystrybutora.