Kontakt

Kontakt - centrala, punkty sprzedaży i handlowcy EKONAFT

Ekonaft

Radom - siedziba główna

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

EKONAFT
ul. Tartaczna 25 (wjazd od Wierzbickiej)
26-600 Radom
tel. +48 48 362 73 62
fax: +48 48 363 68 97

Paweł Bukowski
Akumulatory, kosmetyki samochodowe
tel. kom. +48 660 696 003
pawel.bukowski@ekonaft.com.pl

Rafał Kosonóg
Sprzedaż hurtowa i deltaliczna
tel. kom. +48 660 696 003
rafal.kosonog@ekonaft.com.pl

DZIAŁ MOTORYZACJI

OLEJE, FILTRY, AKUMULATORY

Janusz Kozieł
Kierownik działu
tel. kom. +48 605 222 370
janusz.koziel@ekonaft.com.pl

Przedstawiciele handlowi:
Waldemar Waniek
tel. kom. +48 660 665 181
waldemar.waniek@ekonaft.com.pl

Mirosław Sobański
tel. kom. +48 660 665 185
miroslaw.sobanski@ekonaft.com.pl

Karol Marchewka
tel. kom. +48 660 665 182
karol.marchewka@ekonaft.com.pl

AUTO-CZĘŚCI

Części zamienne do samochodów osobowych i dostawczych
tel. +48 48 340 44 73
fax: +48 48 363 68 97
autoczesci@ekonaft.com.pl

AUTO-SERWIS

Naprawy główne i bieżące aut osobowych i dostawczych
tel. +48 48 362 89 77
tel. kom. +48 728 91 77 05
fax: +48 48 363 68 97
autoserwis@ekonaft.com.pl

DZIAŁ PRZEMYSŁU

PRZEMYSŁOWE ŚRODKI SMARNE

Piotr Kępczyński
Doradca techniczny ds. olejów i smarów
tel. +48 48 362 73 62
tel. kom. +48 660 696 090
piotr.kepczynski@ekonaft.com.pl

Łukasz Pietrynko
DLE - Doradca techniczny ds. olejów i smarów
tel. kom. +48 600 998 316
lukasz.pietrynko@ekonaft.com.pl

Przedstawiciele handlowi:

Mirosław Szabat
tel. kom. +48 728 895 101
miroslaw.szabat@ekonaft.com.pl

Kamil Ścigała
tel .kom. +48 602 680 517
kamil.scigala@ekonaft.com.pl
SKŁAD PODATKOWY

Oleje w zwolnionej akcyzie

tel. +48 48 362 73 62
tel. kom. +48 660 696 090
fax: +48 48 363 68 97
przemysl@ekonaft.com.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Marcin Walczyk
tel. kom. +48 600 994 363
marcin.walczyk@ekonaft.com.pl 

PUNKTY SPRZEDAŻY - RADOM

Sklep, ul. Słowackiego 101
26-600 Radom
tel. +48 48 365 48 55
tel. kom. +48 664 939 931

PUNKT SPRZEDAŻY - PUŁAWY

Sklep, ul. Wróblewskiego 15
24-100 Puławy
tel. +48 81 888 98 70
tel. kom. +48 664 464 776
pulawy@ekonaft.com.pl

Lublin

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Monika Bil
tel. kom. +48 500 129 195
monika.bil@ekonaft.com.pl

Janusz Lisiecki
tel. kom. +48 607 701 393
janusz.lisiecki@ekonaft.com.pl

DZIAŁ MOTORYZACJI

Paweł Siuda
tel. kom +48 502 114 991
pawel.siuda@ekonaft.com.pl

Mateusz Kamela
tel. kom. +48 501 070 121
mateusz.kamela@ekonaft.com.pl

DZIAŁ PRZEMYSŁU

Zbigniew Kamela
tel. kom. +48 508 059 770
zbigniew.kamela@ekonaft.com.pl

Ostrołęka

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Krzysztof Ambroziak
tel: kom. +48 600 988 647
krzysztof.ambroziak@ekonaft.com.pl

DZIAŁ MOTORYZACJI

Grzegorz Delewski
tel. kom. +48 600 982 747
grzegorz.delewski@ekonaft.com.pl

DZIAŁ PRZEMYSŁU

Wojciech Szczubełek
tel. kom. +48 600 998 467
wojciech.szczubelek@ekonaft.com.pl

Toruń

PUNKTY SPRZEDAŻY

Sklep, ul. Wapienna 6/8
87-100 Toruń
tel. kom. +48 696 677 555
torun@ekonaft.com.pl

DZIAŁ MOTORYZACJI

Filip Machura
tel. kom. +48 696 677 624
filip.machura@ekonaft.com.pl
 

DZIAŁ PRZEMYSŁU

Jakub Kowalski
tel. kom. +48 696 677 622
jakub.kowalski@ekonaft.com.pl
 

BIURO

Hanna Politowska
hanna.politowska@ekonaft.com.pl
 
 

Przedstawiciel handlowy

Cezary Malerowicz
tel: +48 660 274 553
cezary.malerowicz@ekonaft.com.pl
 

Przedstawiciel handlowy

Agnieszka Kowalewska
tel: +48 660 268 588
agnieszka.kowalewska@ekonaft.com.pl
 

Warszawa

Dystrybucja - Warszawa
tel. kom. +48 660 696 003
warszawa@ekonaft.com.pl

Kielce

Dystrybucja - Kielce
tel. kom. +48 660 696 003
kielce@ekonaft.com.pl

Białystok

Dystrybucja - Białystok
tel. kom. +48 668 148 944
bialystok@ekonaft.com.pl

Olsztyn

Dystrybucja - Olsztyn
tel. kom. +48 605 222 370
olsztyn@ekonaft.com.pl

Siedlce

Dystrybucja - Siedlce
tel. kom. +48 668 148 944
siedlce@ekonaft.com.pl

Łomża

Dystrybucja - Łomża
tel. kom. +48 668 148 944
lomza@ekonaft.com.pl